×

Proje Bazlı Ağır Nakliyat

Proje Bazlı Ağır Nakliyat Firması

İstanbul’da bulunan Ağır Nakliyat Firması, birinci sınıf bir ağır nakliye hizmeti ile Türkiye’nin tamamını kapsayan çok çeşitli ağır nakliyat ve proje taşımacılığı gerçekleştirme konusunda uzmandır.

Özellikle geniş, ağır veya uzun yükleri 20 yıldır güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşıyoruz ve bu tür yükleri hızlı bir şekilde nasıl taşıyacağımızı biliyoruz. Personelimiz, tüm özel düzenlemeler, belgeler ve izinler dahil hiçbir şeyi şansa bırakmamaktadır. Tüm özel yüklerle seyahat eden ve gerektiğinde geniş araç eskortları ayarlayacak bir destek araç filomuz var.

İstanbul ve Türkiye geneli yol sistemi hakkındaki kapsamlı bilgimiz, taşınan belirli yük için her zaman doğru rotayı seçtiğimiz anlamına gelir. Sunduğumuz hizmet seviyelerinden son derece gurur duyuyoruz ve ilk iletişiminizden itibaren ağır nakliye uzmanlarının hizmetinizde olduğundan emin olabilirsiniz.

İstanbul ve Türkiye Genelinde Ağır Nakliye Hizmetleri

İstanbul’un ilçesi Ümraniye’de olmasına rağmen, firmamız Türkiye’nin tamamına her boyuttaki ağır yükün taşınmasında uzmandır. Araçlarımız sürekli hareket halindedir ve  şehirler arası tüm konumlara yüklerinizi teslim almaktan ve teslim etmekten mutluluk duyuyoruz.

İstanbul’da kaliteli taşımacılık konusunda rekabet etmeyi seviyoruz. Yük ne kadar uzun, geniş veya ağır olursa o kadar iyi! Neden bir teklif için bizi aramıyorsunuz? Biz esnek hizmet sunan bir şirketiz ve maliyet açısından son derece rekabetçiyiz.

Araç filomuz küçük kamyonetler, çeşitli ebatlardaki çekicilerden yüksek tonlara kadar kapasiteye sahip modüler treylerlere kadar uzanmaktadır, bu nedenle nakliye edemeyeceğimiz pek bir şey yoktur. Filomuz geniştir, dolayısıyla taşımanız gereken yük türü için her zaman doğru araca sahibiz.

proje-bazli-istanbul-agir-nakliyat

Şantiye Sevkiyatları ve Proje Bazlı Ağır Nakliyat

Firmamız, İstanbul ve Türkiye genelinde sunduğu ağır nakliyat hizmetlerinin yanı sıra özel taşıma ihtiyaçlarına yönelik çeşitli hizmetleri de sunmaktadır. Aşağıda belirtilen konular üzerindeki uzmanlığımızı ve sunduğumuz özel taşıma hizmetlerini inceleyelim:

Şantiye Sevkiyatları

İnşaat sektöründeki müşterilerimize özel olarak, şantiye sevkiyatları konusunda kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Yüksek tonajlı ve geniş ölçülere sahip malzemelerin, şantiyelerden depolara veya projenin gereksinim duyduğu herhangi bir noktaya güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Bu işlem inşaat projelerinizin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlar.

Tünel Kalıp Malzemelerinin Nakliyesi

Tünel inşaatları için gerekli olan özel kalıp malzemelerinin taşınması konusunda uzmanız. Bu tür malzemelerin hassas ve güvenli bir şekilde taşınması, inşaat projelerinizin zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Kereste İskele, Plywood Beton Kalıbı Elemanları Taşıma

İnşaat sektöründeki temel malzemelerden olan kereste, iskele malzemeleri, plywood beton kalıbı elemanları gibi yüksek hacimli malzemelerin taşınması konusundaki deneyimimizle, projelerinizin malzeme lojistiğini etkili bir şekilde yönetiyoruz.

Parke Taşları, Paletli Malzemelerin Nakliyesi

Dekoratif taşlar, paletli malzemeler ve benzeri ürünlerin hassas taşınması gerektiğinde, özel ekipmanlarımız ve deneyimli personelimizle bu tür malzemelerin güvenli bir şekilde nakledilmesini sağlıyoruz.

Kule Vinç Malzemeleri, Asansör Malzemeleri

İnşaat sektöründe kullanılan kule vinç ve asansör malzemeleri gibi ağır yüklerin, özel ekipmanlarımız ve uygun taşıma araçlarımızla güvenli bir şekilde nakledilmesini sağlıyoruz.

Parke, Sunta, Kalebodur Fayans Taşıma ve Nakliyat Hizmeti

İnşaat malzemeleri arasında yer alan parke, sunta, kalebodur ve fayans gibi ürünlerin taşınması sürecinde uzman ekibimiz ve geniş araç filomuzla hızlı ve güvenli bir hizmet sunmaktayız.

İnşaat sektöründeki tüm taşıma ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve özel tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. Firmamız, proje bazlı ağır nakliyat konusundaki uzmanlığını, özel taşıma ihtiyaçlarınızda da sizlere sunmaktan memnuniyet duyar.

İstanbul Ağır Nakliye Ambarı firmalarından biriyiz, bu nedenle tamamen profesyonel olduğumuz konusunda içiniz rahat olsun.

Tüm araçlarımız uydu takip sistemleri ile donatılmıştır, her zaman nerede olduklarını biliriz ve trafik takip ofisimiz, en son trafik bilgileriyle sevkiyat durumlarını güncel tutabilir ve bu sayede her zaman hatasız müşteri hizmeti sunulur.

İstanbul Ümraniye merkezli olarak herhangi bir yerden ve herhangi bir yere doğrudan tam yük veya kısmi parsiyel yük taşımacılığı sunuyoruz ve birçok şehrimizin önde gelen üreticileri, madencilik ve inşaat şirketleri ve mühendislik şirketleriyle çalışıyoruz.

Demir Nakliyat firması, her büyüklükteki nakliye tesisi ve makinelerinde uzmandır ve İstanbul’un önde gelen Ağır Nakliye operatörlerinden biridir.

Türkiye’nin her yerindeki işletmelere 7/24 ulaşım çözümü sunuyoruz ve güvenilir, emniyetli ve maliyet açısından rekabetçi taşımacılık hizmetleri sağlamak için ülkemizin en iyi şirketlerinden biri olarak güveniyoruz.

Demir Nakliyat olarak hizmetimizin rakipsiz olduğuna ve başarı oranlarımızın sektördeki en yüksek oranlar arasında olduğuna inanıyoruz.

Daha fazla bilgi için 0507 908 58 17 numaralı telefondan bizi arayın.

Deneyimli Ağır Nakliyat Firması

İstanbul Ağır Nakliyat sektöründe uzun yıllar tecrübe edinmiş, işini en iyi şekilde yapan personeller ile çalışıyoruz.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet

Demir Nakliyat firması olarak İstanbul Ümraniye'de güvenilir ve kaliteli hizmet prensiplerini benimseyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

En İyi Ağır Nakliyat Firması

İstanbul Ağır Nakliyat hizmetleri hakkında bilgi ve fiyat almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Bu kategoride içerik bulunmuyor.